خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


از همه شما عزيزاني كه به سامي تبريك تولدش رو گفتيد و به يادش بوديد ممنون.

بالاخره اين تولد و مهموني بازي تموم شد. به علت كوچكي منزل خودمون تولد سامي رادر منزل برادرم گرفتم كه البته متحمل زحمت بسيار شديم . از طرفي مبلمان و اثاثيه اونا رو جمع كرديم و بعد از تولد مجبور بوديم زندگي درهم ريخته و كثيف شدشونو به حالت اوليه دربياوريم كه خيلي خسته كننده بود البته با حضور سامي كه دائما ونگ ميزد و ميخواست سر از همه چيز دربياره.

عرضم به حضورتون كه سامي روز تولدش بسيار بداخلاق و بي حوصله بود البته حق داشت چون از 48 ساعت قبلش من شديدا مشغول تداركات بودم و زياد براش وقت صرف نكردم بنابراين بچه استراحت و توجهش كاملا بي نظم شده بود و بهونه ميگرفت. شديدا خوابزده بود و فقط ميخواست بغل بنده باشه . قبل از كيك بريدن هم خوابيد بطوريكه مجبور شديم بيدارش كنيم و اون باحالت خواب آلود و خنده داري با ميهمانان عكس انداخته و شمع فوت كرده. اگه بهم ميگفتند تولد يكسالگيش رو سنگين برگزار نكن بهم بر ميخورد و دلم طاقت نمياورد ولي از من نصيحت كه بچه هيچي حاليش نيست.

اين وروجك ما شديدا مايله كه راه برود ولي هنوز كاملا موفق نيست. چند قدمي برميداره و تالاپي ميفته . دوباره دستش رو ميگيره و بلند ميشه و روز از نو و روزي از نو. از سرو كول من و باباش هم كه بالا ميره. فقط ميخواد از صبح تاشب يكي بيكار باشه و با اين شازده ور بره.

۲ تا عکس بالا مربوط به مسافرت شمال ماه پيشه

فعلا همان دوتا دندون پائين رو داره . جديدا كلمات را بهتر ادا ميكند. كلمه بابا رو با تن و لحن خاصي ميگه كه آدم كلي خنده اش ميگيره.

بابا عمه آبه به به هاپو آقا- آب بده جيز ني ني دائي ماما

تقريبا كلماتي هستند كه او به وضوح تلفظ ميكند و آنها را صدا ميزند.

در ضمن اين ونگوله ما كلي هم بزن بهادر شده بدخواه داشتيد خبر كنيد. جدي ميگم فكر كنم از اون بچه ها بشه كه كاملا از حق و حقوق خودش دفاع كنه و نذاره كسي نگاه چپ بهش بكنه چون علاقه شديدي به كل و كشتي گرفتن با بچه هاي ديگه داره.

 

اينم آخرين عکس سامی در پارک پرديسان و جشنواره تنوع زيستی و مسابقه بادبادک هواکنی!!!!

چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳ | ۳:٢٩ ‎ق.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog