خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


سال نو مبارک

فرا رسیدن نوروز و بهار دل انگیز بر شما دوستان دهاتی ساکن در دهکده جهانی مبارک باد.

هزاران آرزوی خوب نصیب شما عزیزان باد.

امسال تخت گاز بیدار نشستم در انتظار لحظه سال تحویل. از این کانال به اون کانال. اتفاق جالب شبکه ۵ مصاحبه با بنیامین بود و پخش ترانه دنیا دیگه مثل تو نداره بود. شبکه طپش هم برنامه جالی داشت. اما ما با شبکه ۳ سال رو تحویل کردیم که دعای سال تحویل توسط یک جانباز ۷۰ درصد قرائت شد و سرفه هایش به جای توپ سال نو نشاندهنده تحویل سال بود. در عین غم انگیزی شدیدا حالگیری هم بود چون اصلا نفهمیدیم کی تحویل شد.  امسال هم لحظه سال تحویل صورت من خیس از اشک بود و دلم پر از غم آشنای این چند سال که دیگه فکر کنم همه شما که خواننده این وبلاگید ازش مطلعید. حس کردن خلا وجودی دو عزیز از دست رفته ام  که همواره رو دلم سنگینی میکنه.  سوم عید هم که ششمین سالگرد کوچ مامان گلمه که روحش شاد ( وای خدا شد ۶ سال ) . 

دهم فروردین هم هفتمین سالگرد ازدواجمونه. شوهرم به عدد ۷ خیلی اعتقاد دادره. چون این عدد براش خیلی تو زندگیش شانس آورده. امیدوارم به یمن این عدد و هفتمین سالگرد ازدواج امسال هم سال خوب و پر باری براش باشه.

سامی فسقل هعم لحظه سال تحویل با باباش بیدار شد و تقریبا زمان رو گم کرده بود میگفت مامان صبحونه بده. و پا به پای ما نشست و دعایی رو که بهش میگفتم تکرار میرد و ازش خواست که دستاشو ببره بالا و برای خودش از خدا بخواد که پسر خوبی باشه و زیاد شیطونی نکنه. آمین هم گفتیم . ولی دیشب در اولین عید دیدنی در منزل پدر شوهرم آتش میسوزوند که بیا و ببین. چشمش به پسر عمه اش علیرضا که میخوره آنچنان از خودش بیخود میشه که دیگه نه ننه میشناسه و نه بابا. خلاصه اینم از اجابت دعای این فسقلی.

سال ۸۵ هم گذشت به سرعت برق و باد پر از اتفاقات تلخ و شیرین. یاد کسانی که در بین ما نیستند گرامی باد  مثلا یاد ناصر عبداللهی - بابک بیات و رسول ملاقلی پور که مواقعا از مرگش متاسف شدم. و بویژه یاد آرین کوچولو که خدا به خانواده اش صبر بده.

شاد باشد و دلتون خوش و لبتون خندان

پنجشنبه ٢ فروردین ۱۳۸٦ | ٩:٥۸ ‎ق.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog