خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


  همسرم معتقده که این اتفاق فقط یکبار تو زندگی هر کس میفته و شایدم برای بعضی ها اصلا اتفاق نیفته.  مهرداد این اتفاق رو برای خودش به فال نیک گرفته منهم دعا میکنم و انشاءالله که خیره

متولد سال چهل و چهاره امسال هم چهل و چهارسالش میشه  جمع این دوعدد هم میشه هشتاد و هشت که امسال هم سال 88  جالبه نه ؟

مهرداد جان همسر خوبم درست نیمه مرداد  سالگرد تولدته من و سامی از صمیم قبل این روز رو بهت تبریک میگیم. سامی خیلی خوش شانسه چون پدر خیلی ایده آلی مثل تو داره . طوری تربیتش خواهم کرد که محبت های پدرانه تو رو هیچوقت فراموش نکنه و قدر و احترام تو رو همیشه بدونه. خداروشکر که تمام خاطرات خوش کودکی اش در کنار تو رقم خورده و  عشق بزرگ زندگیش بودن با تو و بازی کردن با توست.

عزیزم از اولین روز آشنائیمون این یازدهمین سالیست که من تولدت رو بهت تبریک میگم.  فکر میکنی این روزگار چقدر به من وفا میکنه تا باشم و بازم بهت تبریک بگم و بگم که چقدر دوست دارم ؟؟؟؟

چهل و چهارسالت شده میگن این دوران چلچلی مرده راست میگن؟ حالا اصلا این چلچلی چی هست ؟ خیلیا این دوران رو ایام طلایی زندگی یک مرد میدونن درسته؟  چهل و چهارسالت شده عزیزم ولی خداروشکر میکنم که کودک درونت همچنان بازیگوش و لجباز و  پابرجاست. خیلی وقتا که خلق جفتمون تنگ میشه و از دست هم دلگیر میشیم شاید همین کودک درون  هر دوی ماست  که غرور چهل و چهارسالگی تو و سی و شش سالگی منو  کمرنگ میکنه و دوباره لبخند روی لبامون مینشونه.

عزیز دلم . مرد زندگیم . همسرم دوستت دارم و سالروز تولدت رو تبریک میگم

 همیشه سلامت و موفق باشی مهربون لجباز منقلب

 

پنجشنبه ۱٥ امرداد ۱۳۸۸ | ۱٢:۳۳ ‎ق.ظ | sherry | نظرات () |

یکی از دوستان عزیزم نیازمند مشاوره با یک وکیل در ارتباط با مشکلات زندگی و احقاق حقوق مشروع زندگیش میباشد.  نیاز به وکیلی است که پولکی نباشه و درست و درمون این بنده خدا رو راهنمائی کنه . از امروز عصر که مشکلاتش رو شنیدم اعصابم خورده . اگه کسی وکیلی رو سراغ داره لطفا اسم و شماره اش رو اینجا بگذاره ممنون

شنبه ۱٠ امرداد ۱۳۸۸ | ٧:۱٥ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |

 نمایش "اهل قبور "

نویسنده و کارگردان: حسین کیانی

بازیگران به ترتیب الفبا :

حمید آذرنگ

مهدی پاکدل

الهام پاوه نژاد

شهرام حقیقت دوست

امیررضا دلاوری

فریده سپاه منصور

سیامک صفری

علی رضا محمدی

رویا میرعلمی

طراح صحنه:منوچهر شجاع

طراح لباس:پریدخت عابدین نژاد

تاترشهر ،سالن چهارسو ،همه روزه حتی شنبه ها،ساعت هفت ونیم بعد ازظهر

دیروز غروب باتفاق دوست عزیزم یلدا جون راهی نمایش اهل قبور شدیم . الهام عزیز مثل همیشه شرمندمون کرد ( الهام جون مرسی بازم میگم و خواهش میکنم اجازه بده ما خودمون بلیط تهیه کنیم اینجوری که نمیشه عزیز دلم !!!!) . قبل از هر چیز طراحی صحنه فوق العاده بود بطوریکه شدیدا تماشاگر رو راهی اون موقعیت میکرد. بازیها هم عالی بود. الهام پاوه نژاد عزیز که مثل همیشه خوش درخشید و اینبار در نقش کاملا متفاوت . امیر رضا دلاوری هم خیلی بانمک بود تیپ ظاهری و گفتاری و نوع بازیش براستی معرف آن شخصیت و طبقه متعلق به آن بود.

نمایش دیشب از یکطرف و بودن در کنار یک دوست قدیمی از طرف دیگر بسیار خاطره انگیز بود. چقدر جالبه وقتی که ما دو دوست قدیمی فلاش بکی داریم به روزگار جوانی . اشاره ای کوچک لبخند زیبائی به لبانمان مینشاند . یادش بخیر

٢- سامی فسقل ما هم آبله مرغون گرفته . البته اینقدر خفیفه که گاهی اوقات شک میکنم تشخیص دکتر درست باشه. چند تا دونه زیر بغل و دوسه تا روی ساعد دستشو و دوتا هم تو کمرش و گردنش. فقط روز اول خارش داشت و سر درد ولی بعد از اون خوب خوبه. اینقدر خفیفه که جوشها حتی آبدار و تاول مانند هم نشدن. خداروشکر چون من به حد مرگ از ظاهر آبله مرغون بیزارم.

٣- هفته گذشته چند روزی گلپایگان و اصفهان و کلهرود ( روستائی در نزدیکی مورچه خورت اصفهان ) بودیم. اینقدر هوا گرم بود که فقط دلمون لک زد برگردیم خونه خودمونو زیر کولر بشینیم و از جامون جمب نخوریم. فقط سه چهار ساعتی اصفهان اونم فقط میدان امام بودیم. گرما + ترافیک + ازدحام جمعیت تنها ارمغان دیدار ما از اصفهان بود و بس.  من شدیدا به این میدان نقش جهان علاقه دارم ولی اینقدر جمعیت وسط چمن این میدون بساط ولو کرده بودن و کاسه و کوزه علم کرده بودن که کاملا زیبائی میدون رو از بین برده بودن.

۴- این سقوط راه و بیره هواپیما تو مملکت ما هم دیگه از آه و افسوس گذشته. جدا شما بازهم جرات طیاره سواری با خطوط هوائی ایرانی رو دارید؟؟؟؟

شنبه ۳ امرداد ۱۳۸۸ | ٢:٥٧ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog