خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


زندگانی یاد است

            یاد یاران قدیم

                   یاد خویشان ندیم

                      زندگانی همه صورتکده ای از یاد است

                                  دلم از یاد کسان هر شب در فریاد است     

برگهای تقویم به تندی ورق میخورند عيد  تولد روز مادر روز پدر  و براي من اين روزها بوي حسرت و دلتنگي را بهمراه دارند.  از بچگي ارادت قلبي خاصي نسبت به حضرت علي داشته ام و دارم و چقدر خوشحالم كه در يك چنين روزي ميتوان به ياد پدر بود . پدر خوبم من و تو در زمان بودنت خيلي باهم بقول معروف كل كل كرديم و خيلي وقتها ازهم دلخور بوديم اما هردو ميدانستيم كه چقدر همديگر را دوست داريم. دلم برات خيلي تنگ شده اي كاش بودي و بازم در كنار باغچه پرگل خانه قديمي مينشستي و محبت خالصانه ات را به  همه ما و بخصوص دو نوه كوچكت  ارزاني ميداشتي. باباي خوبم  هميشه دوستت دارم و به يادت هستم. اين روز را هم به تو پدر خوبم تبريك ميگويم. سامي هم هميشه براي تو بابابزرگ پير و غايبش دعا ميكند و ميگويد خدا بابابزرگ اومده پيشت مواظبش باش. پس تو هم دعاي خيرت را همواره بدرقه ما گردان كه ميدانم بدون سايه نگاه پر مهر تو و مامان من هيچ چيز نيستم.

تولد حضرت علي (ع)  و روز پدر را به همسر مهربانم هم تبريك ميگويم چرا كه پدري بينظير است و من افتخار ميكنم كه سامي  در كنار چنين پدري قد علم ميكند. به سامي عزيزم هم اين روز رو تبريك ميگويم چون مرد كوچك قلب منه . اميدوارم كه خداوند به من اين فرصت رو بده تا ببينم روزي رو كه به سامي در مقام يك پدر تبريك گفته ميشه.

روز پدر مبارك.

پنجشنبه ٤ امرداد ۱۳۸٦ | ٦:٢٧ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog