خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


۱- شنبه صبح تهران بودیم.

جاتون خالی بد نبود و بد نگذشت. قطار مشهد - تهران خیلی بهتر بود لا اقل صدای تلویزیونش بهتر بود و توانستیم فیلم شکلات رو ببینیم که آخرش هم نفهمیدیم چرا اسمش شکلات بود؟ هوای قطار هم خیلی بهتر بود فقط امان از توقف نماز صبح که کار از دق الباب میگذره و باید اعلام کنی که بابا بیداریم. بعدشم که بلافاصله صبحانه و جمع کردن ملحفه و بالشها خلاصه خواب در قطار کار بسیار دشواری ست.

مشهد شهر بسیار بزرگیه و بلوار احمد آباد و بلوار سجادش بسیار زیباست . خونه های بسیار زیبائی هم داره. توی تمام این پاساژها فقط پاساژ پروما زیبا بود و بس بقیه که تعریفی نداشت. اکثر مراکز خریدش در حد کوچه برلن خودمان بود. فقط اگه گذارتون افتاد مشهد تو همون بلوار احمد آباد سری به بستنی فروشی میلانو بزنید که تنها بستنی فروشی ایتالیائی  واقعی در کل ایرانه و قراره به زودی یک شعبه هم در جردن تهران راه اندازی بشه. تمام تجهیزات از ایتالیا اومده و واقعا مزه یه بستی ایتالیائی واقعی رو حس میکنی . فقط یک اسکوب و اونم با طعم دلخواه شما. بستنی شکلاتی رژیمی اش هم خیلی خوشمزه بود. سامی که شدیدا عاشق این بستنیها شده بود و یه دو سه باری ما رو برد اونجا.

فقط همسرم و همکارش رفتند پارک آبی چون احساس کردند که اگه سامی رو ببرن باید دائما مراقب اون باشن پس بهشون خوش نمیگذره.خلاصه به شیوه بسیار کارگاهانه سامی طفلک رو قال گذاشتن و رفتن . دلم برای بچم خیلی سوخت ولی خوب من و خانم همسفرمان و سامی هم زدیم بیرون و سامی هم با بستنی میلانو یادش رفت که چه کلاهی سرش رفته. بروشور این پارک آبی که نشان میداد بسیار زیباست از گفته های این دو نفر هم اینجئر بر می امد که خیلی متفاوت و باحال بوده. قراره روزهائی رو هم به خانمها اختصاص بدهند. تو این سفر که قسمت نشد اگه شما رفتید پی جو باشید و لذت ببرید.

۲- بسیار خوشحالم که مهد سامی رو عوض کردم. مهد فعلیش خیلی خوبه و سیستم آموزش خوبی داره. هر روز سامی با جمله های کاربردی بیشتری در زبان آشنا میشه. نقاشیش بهتر شده. خوبی این مرکز اینه که هر ماه گزارش کار میدهند و از والین دعوت میکنن که بازدهی آموزشی بچه ها رو ببینند. دیروز جلسه بود و من با دیدن زونکن سامی فهمیدم که چقدر نقاشیش هدفمند تر شده  و چقدر کاردستی های بهتری درست میکنه. مربیان مهد ازش خیلی راضی بودند و میگفتند که روابط عمومی بسیار قوی داره . دیروز برای کل بچه های مهد
تصویر خوانی انجام داده بود. مهری جون مربیش میگفت خیلی حرفه ای رفته و بالا ایستاده و گفته بچه ها همه توجه کنید میخوام براتون قصه بگم و خلاصه با استفاده از تصویر یه داستان طولانی برای همه گفته. خیلی برام جالب بود سامی کوچولوی من اینقدر زبل شده !!! میس لیلا هم که معرف حضورتون هست اونم گفت سامی با وجود شیطنتش خیلی خوب زبان رو یاد میگیره و ازش کلی تعریف کرد. الته بگذریم که در کنار این تعاریف از شیطونیهاشو و جیغ جیغ کردناش هم گزارش مبسوطی بدستمان دادند که این به اون در.

۳- راستی مسافرت مشهد تنها مسافرتی بود تو این مدت که سامی اذیت نکرد و مارو عصبانی هم نکرد. واقعا بچه خوبی بود. شاید از علائم بزرگ شدنشه!!!

سه‌شنبه ٢٧ آذر ۱۳۸٦ | ٢:٥٩ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog