خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


پائیز رنگارنگ و زیبا هم باهامون خداحافظی کرد و جای خودشو به زمستون داد. زمستونو دوست دارم بخصوص اگه پر از برف باشه. آخر هفته به یک مهمانی در شمال تهران دعوت شده بودیم از اواسط اتوبان امام علی بارش ریز ریز برف شروع شد و تا نزدیکیهای نیاوران ادامه داشت. بحدی این منظره زیبا بود. بارش سپید برف زیر نور زرد تیرهای چراغ برق. خلاصه منکه کلی ذوق مرگ شدم.

شب یلدای امسال هم تمام شد مثل همه این شبهای یلدا توی این سی سال و اندی که شاهدش بودم. بعدازظهرش مراسم شب یلدای وبلاگستان بر پا بود که جاتون خالی خوش گذشت. یسنا جیگر دوم شد و کلی برایش حظ نمودیم و هورا کشیدیم.  اجرای مراسم هم برعهده مجری خوش صدا و خوش اخلاق رادیو جوان آقای پور محمودی بود .

نیکی نصیریان ( بازیگر نقش درسا در سریال سربزنگاه عطاران ) هم حضئر داشت که دیگه در اواخر تایم برنامه با یسنا و سامی حسابی رفیق شده بود و مشغول شیطنت بودند. طبق معمول بهاره رهنما هم آمد. بسیار دوست داشتنیه. اینو قبلا هم گفتم  مردمی بودنش و خلق خوشش تومنی ثنار با هنرمندان دماغ سربالای ما فرق میکنه.

دیدن خانم دکتر میرشکرائی عزیزمان هم قبلا در موردشان نوشتم هم برایم بسیار دلنشین بود بخصوص که از ایشان بعنوان وبلاگنویس منتخب پیشکسوت هم تقدیر بعمل آمد.

خانم پولاد زاده عزیز انتصابتون رو به سمت مدیر اجرائی پرشین بلاگ تبریک میگم و از اینکه به من و سامی لطف دارید ممنونم. خوشحال میشم بواسطه دوست مشترک عزیزمان بازهم درکنار هم باشیم.

آخر شب هم که طبق روال سالهای اخیر میهمان منزل پدرشوهر بودیم و شب یلدای پرو پیمانی داشتیم و پیش خودمان گفتیم که یلدا یک شبه و رژیم اتکینز متکینز یک عمر. القصه بخاطر اصرارها و پذیرائی های نان استاپ مادرشوهر به دعوت ظرف تنقلات و آجیل لبیک گفته و تناول نمودیم. ولی بخدا شیرینی و برنج و نون نخوردم و این عذاب وجدانم را کمرنگ تر میکنه.

سامی هم خوبه امروز در آمادگی جشن یلدا و ننه سرما و آش رشته دارند. خوش بحالشون خوب دورانی دارن خووووووووووب !!!

 

* پینوشت : عکسهای مربوط به شب یلدای وبلاگستان + عکس سامی و یسنا تو  سایت اخبار پرشین بلاگ موجود است.

دوشنبه ٢ دی ۱۳۸٧ | ۱:٤٥ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog