خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


چند شب پیش فیلم زیبای " The curious case of Benjamin Botton "  رو دیدم خیلی خوشم اومد. درواقع نسبت به فیلمهای اخیر هم متفاوت تر هم عجیب تر بود. گریم و بازی براد پیت شایان توجه است. فقط دلم میخواد بدونم آیا بازیگر سالهای اول زندگی بنجامین هم براد پیت بود یا خیر؟ چون هم بسیار ریز نقش تر و قد کوتاه تر از براد بود ولی شباهت صورت مشهود بود.

پینوشت : سامی شدیدا سرما خورده و بیحوصله است . لوزه هایش متورم و عفونی شده و شبها وقتی میخوابه بدجور خر خر میکنه. دیروز یه 6.3.3 بهش تزریق شد و دو تا شیشه اریترو مایسین هم مهمونشه.  دکترش معتقد بود که لوزه سوم سامی حتما باید برداشته بشه. دیروز موقع تزریق آمپول پسرکم دردی کشید و جیغی زد و گریه ای سر داد که با چشمان اشکبار و قلبی دردمند خدا را قسم دادم که هیچ مادر پدری را شاهد و ناظر درد کشیدنهای فرزندانشان بر اثر بیماریهای صعب العلاج نکنه که وحشتناکه. خدایا بابت نعمت سلامتی که به خودم و خانواده ام دادی شدیدا شاکرم  و باشد که همیشه در یادم بماند که بزرگترین اصل خوشبختی بهره مندی از نعمت سلامتی است.

سه‌شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ | ٢:۳۳ ‎ق.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog