خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


هاملت با سالاد فصل

نوشته: اکبر رادی

کارگردان : هادی مرزبان

با هنرمندی: فردوس کاویانی / رضا فیاضی / فرزانه کابلی / بهروز بقایی/و بهاره رهنما

یکشنبه با سامی رفتم این نمایشو دیدم. مسئول گیشه بهم یادآور شد که این نمایش کمدی فرهنگیه و طنزش برای بچه ای به سن سامی سنگینه. مردد بودم ببرمش یا نه ولی بلیط در دستم بود و نمایش در شرف اجرا. خدا رو شکر تا آخرش نشست اگرچه مرتب در حال گرفتن سرویس بود ( آب و نان و تنقلات و ...)

بازیها بسیار زیبا بود اما متاسفانه من خیلی با موضوع آن ارتباط برقرار نکردم. قسمت دوم پر از کنایه ای ظریف بود . دنبال یه نقد درست و درمون هم تو اینترنت گشتم ولی چیز بدرد بخوری که به ابهامات ذهنیم جواب بده پیدا نکردم. بهاره رهنما بسیار خوشگل شده بود و خیلی بهش میاد وقتی نقش یه دختر شاد و شنگول رو بازی میکنه. فرزانه کابلی هم که بزنم به تخته انگار نه انگار که اربیتالهای شصت سالگیش در حال پر شدنه. بسیار خوش اندام و خوش استیل. واقعا که هنر رقص چه میکنه.

وقتی نمایش تمام شد دیدن کادر فنی پرشین بلاگ برام خیلی جالب بود.

دیشب رفتیم فیلم دو خواهر. یه کمدی نسبتا تکراری بابازی محمدرضا گلزار / نیکی کریمی / الناز شاکردوست / حامد کمیلی / بهنوش بختیاری

1- چند سال پیش بود تو یکی از شماره های مجله فیلم مصاحبه مبسوطی از نیکی کریمی درج شده بود که اذعان کرده بود که تا زمانی که روند فیلمنامه نویسی اینقدر ضیفع دیگه فیلم بازی نمیکنه و به دلمشغولیهای خودش میپردازه!!! نکته: از همون موقع بازی ایشان در فیلمهای درجه ب و ج محرز شد. متعجبم کسی که بنظر نمیاد نیاز مالی داشته باشه و مدام هم در سقر های دور دنیا و مشغول به داوری در جشنواره های X , Y  چرا اینقدر تو این قبیل فیلمها بازی میکنه. یه نقش فوق العاده معمولی یه بازی معمولی تر فقط کلوزآپ پشت کلوز آپ از نگاههای عاشقانه. بعدشم با توجه به کارنامه کاری ایشان من تعجبم به قبول وی به عنوان داور واقعا که بند پ چه میکنه!!!

2- گلزارش زیاد خوب نبود. گلزار با موی دم اسبی زیاد دلنشین نیست وقتی هم که گیسوانش رو افشون میکرد منو شدیدا یاد برونو متسو  سرمربی تیم ملی سنگال و امارات مینداخت. متاسفانه تکرار در نقشهای عاشقانه بازم تکرار شد.

3 - الناز شاکر دوست قیافه جذاب و زیبائی داره ولی لحن حرف زدنش تو این فیلم خیلی مصنوعی بود.

4- بهنوش بختیاری خیلی بامزه است .

 

پینوشت : امشب یه مستد راجع به اعدام بهنود شجاعی از شبکه 1 پخش شد . خیلی متاثر کننده بود.

چهارشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸۸ | ۱٢:٠٤ ‎ق.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog