خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


یه جورائی موضوع سریال " به کجا چنین شتابان " غلغلکت میده که دنبالش کنی

دیدینش؟  چند نکته تو این سریال برام جالبه که دیدم بدک نیست راجع به آن بنویسم :

1- اینسرتهای بیخود و کشدارشو دیدید؟ کلوزآپ از کشک بادمجان و کوکو سبزی بی دلیل، دنبال کردن پرسوناژ در یکسری صحنه های بی خاصیت و بیربط . کش پیدا کردن داستان با آب بستن شدید به سوژه!!!

2- معنا شدن واژه پارتی به حد اعلاء:  این آقای حسن شکوهی ( بازیگر نقش بادیگارد رضا رویگری ) در این سریال تهیه کننده هم هستند . دقت کردید چقدر کلوزآپ از ایشون نشون داده میشه بدون دلیل. کلوزآپ از کسی که هیچ کار خاصی نمیکنه ویک کلام هم حرف نمیزنه!!! جالبتر از همه هم درج اسم ایشون بعنوان دومین بازیگر در تیتراژه. تهیه کننده در تلویزیون که سرمایه گزار شخصی نیست که اینقدر برای خودش نوشابه باز کنه!!!

3- مساله سوگ و سوگواری تو این سریال افراط و تفریطه. مرگ پدر بزرگ خانواده در شروع داستان این سریال حدودا یه هشت قسمتی رو درگیر کرد. عزیز جامه سیاه به زور ازتن بدر کرد اونم تازه به بهانه سال نو ، سر خاک همه حالشون بهم خورد و همه چی قاطی پاطی شد ولی جالبه که بعد از مرگ دلخراش هاتف ، در دو قسمت بعد همه خوش و خندان به زندگی میپردازند. عزیز خانم پیراهن گل گلی صورتی میپوشه و با نوه های دلبندش شوخیهای نمکین میکنه و انگار نه انگار که داغدار فرزندشه . همه از عزا درآمدن درصورتیکه زمان زیادی نگذشته. چرا که اون دختر بچه ( مطهره ) همون قد و قواره است.

4- وای من شدیدا با بچه های زبون دراز بخصوص دختر بچه های خانم بزرگ که حرفای گنده گنده میزنن و مشاعره میکنن و در کار بزرگترها فضولی میکنن حس دافعه دارم دوتا بچه هم در این سریال هستند که واقعا رو اعصاب پاتیناز بازی میکنن.

5- گیتی ساعتچی در نقش کلفت خانه فریدون چرا اینجوریه؟؟؟؟؟

6- بازی بابک حمیدیان و بهروز بقایی را دوست میدارم

7 - خودمونیم این خونه تو لواسون عجب چیزیه ؟ راستی گفتم لواسون !! یلدا کی منو میبری اونجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لبخندچشمک

سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸ | ٩:٤٤ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog