خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


١- کتاب چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس " بهاره رهنما رو خوندم . ای بدک نبود. الان هم کتاب " به کسی مربوط نیست " جومپا لاهیری رو دارم میخونم با ترجمه گلی امامی. مثل هم کارهای جومپا ، زیباست.

2- دیشب کلی خواب خسرو شکیبائی رو میدیدم. خدا رحمتش کنه. آخرین چیزی که یادمه این بود که داشتم فریم عینکش رو میشستم و بهش میگفتم که این بشتر از فزیم قبلی بهش میاد!!!!

3- فقط دی وی دی آخر لاست مونده که دستم نرسیده. راستشو بخواین خیلی هم دوست ندارم ببینمش . بعد از این همه مدت انتظار در مورد نتیجه گیری و پایانش ، یه جورایی دلم نمیاد تموم بشه. دوست دارم تو همین تعلیق فکری بمونم.

4- سریال " اسپارتاکوس " رو شروع کردیم به دیدن. محصول 2010. زیباست اما پر از جلوه های حرفه ای کامپیوتری که من خیلی دوستش ندارم. البته اصلا به پای فیلم زیبای اسپارتاکوس نمیرسه. ولی خوب اینم خالی از لطف نیست. سریال flash forward  رو هم گرفتم که میخوام به موازات ببینمش.

5- هفته پیش ، کانال Arte  فرانسه فیلم زیبای پیانو رو پخش کرد. سالیان پیش نسخه ویدیوئی اش را دیده بودم که اصلا هم خوشم نیومده بود ولی حالا با بالا رفت سنم ، نمیدونم چرا با دوبله فرانسوی اش اینقدر دوستش داشتم. بازی هالی هانتر بینظیر بود. فیلم تاکسی نارنجی و عاشق از سری فیلمهای نمایش خانگی ایرونی رو هم پا به پای پسرک دیدم و فقط وقت گذروندم.

6- وقتی هفته پیش وبلاگ      :

   http://www.hedye-nabe-khoda.blogfa.com/ رو خوندم خیلی دلم برای مامان مونای مهربون سوخت. تمام مدت به فکرش بودم و براش دعا میکردم. امروز که باهاش حرف زدم چقدر شنیدن صداش خوب بود ولی چقدر بغض صداش ، ناراحت کننده بود. براش دعا کنیم که زودتر بیاد خونه و اون پسرک زیبای در آستانه یکسالگی اش رو در آغوش بگیره.

 

یکشنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸٩ | ٢:٥٧ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog