خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


سریالهای ماه رمضون رو به عادت هرساله و از سر بیکاری گهگداری دنبال میکنم. شبکه سه ، جراحت رو پخش میکنه. سریالی که در همان قسمتهای آغازین بخوبی تابو شکنی میکنه و حرفهایی رو بیان میکنه که تا قبل از اون به هیچ وجه اینقدر علنی بیان نمیشد. آتنه فقیه نصیری در شخصیتی جدید ، بازی گیرایی از خودش نشون میده. او در نقش انسی رابطه عاشقانه ای هم از خودش و همسرش اسماعیل به رخ میکشه که شوهرش شدیدا تحت فرامینشه و بخاطرش چشم بر روی برادری هم میبنده. دیشب این سریال رو دنبال میکردم در سکانس پایانی آن ، هاج و واج به آن مینگریستم که اسماعیل از عشق عمیق و شرع خدا به خانوم دکتر آزمایشگاه حرف میزد !!

به فارسی وان معتاد نیستم ولی مایلم ببینم تکلیف این دوسه تا سریالی که ماههاست دنبال میکنم چی میشه :

در جستجوی پدر : سریالی با ساختی آبدوغ خیاری که متکی بر کلوزآپهای چشمان گیرای مارگریتاست و عشقهای متعدد که هی شل کن سفت کن دارن. تو این میون تنها مرد قابل اطمینان و عاشق پیشه سریال ، همسر آنوشیا خواهر آقای دکتره. این مرد با چشمانی خیس از عشق و لبخندهای عاشقانه بما میگفت که آنوشیا چه کار درستی کرد که جامه رهبانیت از تن برگرفت و به عقد ایشان درآمد. هنوز مدتی از ازدواجشان نگذشت که آقای همسر به وسوسه یه خانوم دکتر نه چندان زیباتر ، خیره و خام شد و براحتی به لوندیهای این تازه وارد پاسخ گفت.

افسانه افسونگر: دو تا شاخ برسرم سبز میشود وقتی که جوانگ مرتبا با این دختر تازه وارد قرار کافی شاپی و رستوران میزاره و هدیه اش را قبول میکنه

سفری دیگر: سالوادور که کلا دست رد به سینه هیچ جنس لطیفی نمیزنه و گهگداری به همه نظر لطفی میندازه

تو زندگی واقعیمون هم کم و بیش میشنویم و میبینیم مردان بیوفا و دو چهره ای که در گوشه و کنار ، آلونک عشقی تازه ساخته اند و دم از وجدان و عشق پاک میزنند و قدیس وار در چشم جامعه جلوه میکنند.

حتما شما هم بارها و بارها تو خیابون با اقایونی مواجه شدید که سوار بر اتومبیل گرانقیمتشون در حالیکه اهل بیتش هم بر آن مرکب سوارند ، چجوری چشم و چارشون دنبال شما و زنان دیگر میدود!!!!

شما چی فکر میکنید؟ بنظر شما بهترین برخورد با یه مرد خائن چیه؟

سه‌شنبه ٢ شهریور ۱۳۸٩ | ٤:۳٥ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog