خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


عكس جديد سامي

اينهم عكس جديد سامی با چهره ای سرما خورده بعد از يك حمام داغ

خوابم نميبره. شب يلدا را پشت سر گذاشتيم . منزل پدر شوهرم بوديم. خوش گذشت. ياد پارسال افتادم. پارسال اينموقع باردار بودم. برادرم هم نامزد كرده بود و بناچار بمنزل پدر خانمش رفته بود و من هم به منزل پدرشوهر. پدرم خدابيامرز هم در خانه تنها بود. البته قضاوت بد نكنيد پدر من عادت داشت كه شبها خيلی زود بخوابد و شب يلدا و غير يلدا هم فرقی نميكرد وما هم بناچار به منزل پدر شوهرم رفتيم. حالا دارم فكر ميكنم چرا قدر ندانستم. چرا اونشب پيش پدرم نرفتيم. البته يادمه پارسال شی يلدا شنبه شب بود و ما شب قبلش يعنی جمعه پيش پدرم بوديم.

اگر آدما بدونند كه چقدر زمان زود ميگذره و چقدر بناگهان گوهرهای ناب زندگی را بسادگی از دست ميدهيم شايد بيشتر قدر دقايق با هم بودن رو بدونند و از اون لذت ببرند. حالا من بعضی روزها واقعا حسرت ميخورم كه مثلا چرا فلان روز فلان كار را نكردم و چرا فلان حرفو زدم و چرا چرا چرا؟؟؟؟

خلاصه مثل برق و باد گذشت و من امسال خودم مادرم. دقايق شيرينی را در كنار پسرم سپری ميكنم. اين روزها هم ميگذره و شايد چندين سال ديگه سامی همين دريغ و افسوسها را نسبت به من درجايی بازگو كنه. البته دا را شكر من وجدانم راحته كه در مورد پدر و مادرم كوتاهی نكردم و تا آخرين لحظه بهشون  خدمت كردم اينو تمامی اطرافيان هم معترفند ولی ای كاش ای كاش بازهم ميتونستم كوچيكيشونو بكنم و فقط داشته باشمشون. به همه شما دوستانی كه سايه پدر مادر بالای سرتونه نصيحت كه واقعا قدر بدونيد كه بخدا قسم هيچ كس پدر و مادر نميشه.

شما نميدونيد كه من چه احساس خلائی دارم واقعا تمام افتخار و شوكت يك دختر به وجود پدر و مادرشه . وقتی كه ميروند انگار كه كوهی استوار را از پشتت خالی كرده اند و تو يكه و تنها بدون تكيه گاه ايستاده اي.

بگذريم.

سامی هنوز هم سرما خوردگيشو يدك ميكشه و تازه سرفه های خشك هم اضافه شده هر چی بخور ميگذارم هم فايده نداره و بينی اش هم خيلی كيپ ميشه و آبريزش داره. بنظر شما آيا ميتوانم برای سرفه های خشكش از داروهای گياهی مثل به دانه استفاده كنم؟

دوشنبه ۱ دی ۱۳۸٢ | ٢:۳٥ ‎ق.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog