خاطرات من و سامي

من یک زنم با تمام دغدغه های یک همسر و مادر اینجا برایم بسان دفتری است که در آن مینویسم از روزمرگی هایم ، از پسر دلبندم از همسرم ، گاه سرشار از عشقم و گاه دلگیر وتنها


اينم عكسهاي جديد سامی در پايان ۸ ماهگی

امروز به اين نتيجه رسيدم كه احتمالا سامی از اون بچه تغسهای شيطون ميشه چون نميدونيد برای اسباب بازيهايی كه ميانداخت زمين و يا با رورواكش زيرشون ميگرفت چه نقها و چه جيغهايی زده. امروز با رورواك اومد توی آشپزخونه و منو كلی خنده انداخت چون آروم و قرار نداشت لحظه ای به سمت در لباسشوئی ميرفت لحظه ای ديگر خودشو توی شيشه جلوی اجاق گاز ميديد و خنده سر ميداد و لحظه ای ديگر به روميزی آويزون ميشد خلاصه داره كم كم آتيش ميسوزونه. راستی يه چيز خيلی جالب اينه كه سامی ديگه عادت شست خوردنشو ترك كرده يعنی اون از بدو تولد تا سن هفت ماه و نيمه گی دائما شست ميخورد و اينكار حكم پستانك را برايش داشت بطوريكه نصه شب من از صدای مكيدن انگشتش ميفهميدم كه گرسنه است و يا حتی وقتی روی پايم ميانداختمش كه بخوابد انگشتش را به دهانش ميگذاشتم و او با مك زدن خوابش ميبرد و حالا در كمال تعجب طوری ترك كرده كه اگر آنرا به دهانش نزديك كنم جيغ اعتراض ميكشد. خلاصه خيال تمام كسانی را كه به اين كار سامی معترض بودند را راحت كرد.

درضمن يادتون باشه كه هنوز هيچ كدوم از شما دوستان بابت نحوه  لينك به وبلاگهای ديگر هنوز منو راهنمائی نكرده ايد ها؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

یکشنبه ٢۱ دی ۱۳۸٢ | ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ | sherry | نظرات () |
Design By : Persian weblog