تو این روزا ...

روزای پایانی سال رو هم دوست دارم هم بدم میاد. دوستش دارم چون همه بدوبدو میکنن و تکاپوشون برام جالبه ولی بدم میاد چون دلشوره انجام کارهای معوقه اذیتم میکنه.

خونه تکونی رو از اواخر بهمن شروع کردم استارتش خوب بود بعد یه جایی استوپ کرده تا الان . چند روزیه که شدیدا سرماخورده و مریض و کلافه ام پس بهانه برای کارنکردن دارم. مثل همیشه تکوندن اطاق سامی برام یه کابوسه . قراره تخت و کمدشم عوض کنیم و حالا من موندم با ابن حجم اسباب بازی و آت آشغالهایی که بچمون به جونش بسته است و اطاقش  رو لبریز کرده!!!

فقط بگم که تو این هاگیر واگیرا یه فیلم کمدی دیدم بنام Hangover که خیلی بامزه بود و چسبید.

/ 21 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سلام شری جون خسته نباشی با این حجم کار[گل]

شریک کودکیهای من شوید

سلام - چقدر کوچولوی نازی - خدا ببخشه..... ------------------------------- این جمله شمارو یاد چی می ندازه ؟ زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوشت داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است. این مجموعه دریچه ای است بسوی داستان زندگی .....

یلدا

شري جان به اين لينك برو: http://www.sabayepedar.com/ امروز به اين لينك كه رفتم تمام دنيا مثل آوار رو سرم خراب شد، دور از جون بچه هامون آخه اين پدر و مادر چي ميكش؟

مریم

سلام. خيلي خيلي نوشته هاتون رو دوست داشتم....حس خوبي به وبلاگتون دارم..با اجازتون لينك كردم كه سر بزنم. پسر گلتونم ببوسين.

juddy

تشویقش کنید تا خودش تصمیم به پالایش اتاقش بگیره.هرگزاجازه ندید با این صحنه رو به رو بشه که از مدرسه برگرده و چیزهای دوست داشتنیش را دیگه نبینه.همیشه از این صحنه متنفربودم.

پرنده !!!

با سلام وبلاگ قشنگی دارین ! از آرشیو وبلاگتون معلومه که علاوه بر اینکه نویسنده توانایی هستین . نویسنده پر کاری هم هستین امیدوارم همچنان بنویسید و چراغ وبلاگتون روشن باشه ! راستی امیدوارم که هر چه زودتر مرضیتون هم خوب بشه ! --- راجع به پست قبلی تون فقط میخواستم این جمله رو بگم : به راستی که خوشبختي ما در سه جمله است : تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم : حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا پاینده باشید !

نيلوفر

سلام. من پنج ماهي ميشه كه با وبلاگتون آشنا هستم. خيلي با روح مينويسيد. من آرشيو رو هم خوندم. با اينكه پدر و مادر خودم شكر خدا زنده هستند وقتي از پدر و مادرتون و دلتنگيتون براشون مينويسيد واقعا متأثر ميشم. ولي خدا رو شكر كنيد كه شوهر خوبي داريد. از قول من سامي رو ببوسيد.

صفا

معلومه کجائی خونه تکونی تموم نشد