غیبت صغری

چند وقت پیش وبلاگ حاج بارون رو باز کردم دیدم نوشته وقتی غیبت آدم طولانی میشه، این صفحه هم غریبه میشه  . راست میگه والله...

بعد از جام جهانی هم روال زندگیمون بحالت اول برگشت. اتفاق خاصی نیفتاده. پسرک دوروز در هفته میره اردویی که محل کار پدرش برای فرزندان کارمندان برگزار کرده و از اول صبح میره فوتبال و شنا و کامپیوتر و نقاشی و چندتا چیز دیگه دو روز در هفته هم که میره کلاس فوتبال. بقیه روزها رو هم میشینه تنگ دل من و نق میزنه به جونم که حوصله ام سر رفته.

خدا بخواد یه کمی کمر گرمای وحشتناک تابستونمون شکست و لااقل کولرهای آبی آبسال خونگی در برودت زایی جواب میدن!!!

باورتون میشه من لاست زده هنوز این سریال رو تموم نکردم؟؟؟؟ یه قسمت مونده ولی دلم نمیاد تمومش کنم خوب!!! فعلا دارم اسپارتاکوس رو میبینم و از موضوعش هم خیلی خوشم اومده. معجونیه از جلوه های ناب ویژه و خشونت و درام و س .ک.س  و عشق و جهالت!!!

دو سه هفته پیش ، دوست صمیمی سامی ، مبین تصادف شدیدی کرد و بچه حسابی صدمه دیدو حالمون و گرفت. خداروشکر خطر رفع شده و خدا خیلی به اون و مامان باباش رحم کرد. تروخدا مراقب رانندگیتون در شب باشه و حواستون هم خیلی به این راننده های سبک مغز کامیون باشه که 12 شب به بعد براحتی تو سطح شهر تردد میکنن و تازه با هم کورس میزارن و فکر سلامت مردم نیستن

نمیدونم چرا اینقدر نوشتنم نمیاد. بی حوصله ام. تو یه فرصت بهتر میام.

 

 

پینوشت :

 

 امروز بعدازظهر لاست تموم شد. یه جورایی دلم گرفت بالاخره یه دوسالی باهاش همراهی کردم . تو اپیزود آخرش فضای منبع نور و انرژی جزیره ، یادآور فیلمهای ایندیانا جونز بود. دوست نداشتم اینجوری تموم بشه البته هیچ ایده ای هم برای یجور دیگه تموم شدنش ندارم.

خداحافظ جک شپرد عزیز ،   که شخصیت محبوب من تو این سریال بودی.

 

خداحافظ جان لاک عزیز  ، که همسرجانم خیلی دوستت داشت البته قبل از اینکه جسمت به تصرف در بیاد.

 

  البته خیلی دوست دارم یه نقد درست و درمون راجع به این سریال بخونم چون خیلی جاهاش برام ابهام داشت و نفهمیدم چی به چیه؟ بهرحال که یکی از جذابترین سریالهایی بود که تو عمرم دیده بودم. مرسی از سازندگانش.

 

/ 8 نظر / 16 بازدید
سعید

راست می گی به خدا...این راننده ها اصلا رعایت نمی کنند...خدا رحمت کنه پسر خاله من هم در اثر تصادف پارسال به رحمت خدا رفت... راستش از اون وقتی که این دکتره در صدا سیما راجب این سیالها صحبت کرد و کلا یه جورایی زیر آبشون رو زد من دست و دلم به سریال دیدن نمیره...اسپارتاکوس رو با یکی از پستهای شما آشنا شدم فصل یکش رو هم دیدم..لاست رو هم که فصل آخرش رو ندیدم..همه اینها به خاطر صحبت اون دکتره بود که دیگه دست و دلم به هیچی نمیره... ولی شما سعی کن تند تند پست بدی...

لیلا مامان حنا

منم خیلی این سریال و دوست دارم اما خیلی جاهاش هنوز مبهمه برام. حدود 4 _5 سال پیش شروع شد اما خود کارگردان هم وسطش گیر کرده بود که چطوری تمومش کنه . بازیکنا هم نمیدونستن چی میشه آخرش.

خانوم خونه

اوه اوه بالاخره این سریال و تموم کردی ؟ من از اون موقعی که یادم میاد شما داری لاست می بینی . سامی این همه سرش گرمه بازم حوصلش سر میره . ماشالله هزارماشالله بچه ها تو این سن انرژیشون به حد اعلامیرسه .

فاطمه

سلام. منم خیلی دوست دارم ببینمش تعریفش رو زیاد شنیدم امیدوارم برام جور بشه. چه خوب که برای فرزندان کارمندان این اردو رو گذاشتن جای بسی شگفت داره[نیشخند]

یلدا

چقدر دلم از رفتن استاد محمد نوري گرفت.

یلدا

راستي مبين چطوره؟ بهتره؟ چقدر نگرانش شدم طفلكي

سارا

به به می بینم که یه مراسم اختتامیه کامل هم برگزار کردی[چشمک] من که هنوز سیزن آخر رو ندیدم و دلم میخواد از سیزن 5 به بعد رو دوباره ببینم تا یادم بیاد چی به چی شده بود.