دلم دیگه دلتنگیاش بی شماره...

دقیقا" اواخر شهریور بود که تصادفی تو لابی بیمارستان شرکت نفت دیدیمت. بهمراه پدرت بودی. خیلی سرحال و غبراق تر از آنچه که فکر میکردم. تنها چیز نامتعارف پوشیدن سویشرت و شال گردن در هوای گرمی بود که نشان از حساسیت آن بدن رنجور و نحیف بود. 

با پسرکم در انتظار تحویل دارو بودیم که دیدیمت. اونم در یک نوبت دهی طولانی. زیر لب از سر بیکاری ترانه ی " جاده یکطرفه " رو زمزمه میکردم که دیدیمت. باذوق به نزدت آمدیم. با خوشرویی پذیرایمان شدی. وقتی بهت گفتم که چقدر خوشحالم که شمارو سلامت و سرحال میبینم بیشتر از خودت ، پدرت بود که لبخند زد و تشکر کرد. پسرکم ذوق زده از دیدارت به پهلوی نحیفت تکیه زد و نگاهتان در قاب این تصویر ثبت شد. 
از روز جمعه که رفتی با پسرکم بارها و بارها این تصویر رو مرور کرده ایم و بارها پسرم تکرار کرده که باورم نمیشه و چقدر حیف شد .
از پارسال که ترانه ی جاده ی یکطرفه ات را شنیدم، تراک محبوب من در ماشین است و ترانه ی حذف نشدنی از فولدر ترانه های گلچینم
ماه عسل 93 با نگران منی مهمان قلبمان شد و گزافه نیست که بگویم از برنامه سوم ماه عسل بود که این ترانه آنچنان بر قلبم جان گرفت که تمام آن 27 برنامه ی بعدی را بی وقفه با شروع تیتراژ اشک ریختم و از آن موقع در گوشیم ،همدم لحظات تنهاییم بود.
دیروز در حالی که پسرم را به کلاس میبردم او ترانه ی " یکی هست " را بارها و بارها ری پلی کرد و باصدای بلند با آن همراهی کرد و هربار گفت مامان مرتضی پاشایی حیف شدا.
ازت ممنونیم که آنقدر زیبا و با تمام جان و احساست به کلمات جان دادی که حتی کودک 11 ساله ام از رفتنت دلتنگ است و نبودنت را میفهمد. بخاطر تمام لحظه های نابی که با شنیدت سوز صدایت به دقایقمان دادی ممنونم.
چقدر شجاعانه با تلخ ترین اتفاق زندگیت روبرو شدی و در طول یکسال مبارزه ات چقدر حقیرش کردی !!!
بدرقه ی آخر تو بی شک در ذهن همه ی دوستدارانت ا فسانه خواهد شد و اینجاست که باور میکنیم که ...
تنها صداست که میماند
روحت شاد و یادت ماندگار

/ 5 نظر / 218 بازدید
سوري

سلام مممممممممممم يعني بعد از هشت ماه تاخير اومدي ؟ باور نميشه ؟

بافت تابلو فرش از چهره و عکس شخصی عزیزانتان

تولید و بافت تابلو فرش از چهره و عکس شخصی (تخصصی ترین مرکز بافت تابلو فرش از چهره) بهترین یادگاری و دکوراسیون در زندگی چه کسانی را واقعا از صمیم قلب دوست دارید!!! عکس از شما بافت تابلو فرش از ما از هر کجا که هستید فقط کافیست عکس مورد نظر را برای ما ایمیل کنید مدت زمان بافت و تحویل تابلو فرش فقط کمتر از ده روز جذاب ترین هدیه ای که تا به حال تجربه کردید ماندگاری تا صد ها سال.هدیه ای ماندگار و جذاب از فرش تصویری آریا نگار تخفیف ویژه _قیمت ها را مقایسه کنید!!! بهترین هدیه برای عزیزانان 09127502807 واتس آپ و وایبر هم انلاین هستم. پاسخگویی 24 ساعته 09127502807 به وبلاگ ما هم سر بزنید. www.farshetasviri.blogfa.com با تشکر از شما

مریم مامان باران

واقعا حیف شد که رفت و واقعا منهم با ماه عسل اشکام میومد.....صداش یه جور خاصیه.... پسرکت چقدر بزرگ شده هزارماشالله....

قدم به قدم تا کنکور 95

سلام چقدر وبلاگتون فعاله...از سال 81 تا.... خیلی جالبه برام..خیلییییییییییییییییییییییییی..... خیلیم قشنگ مینویسید... خوشحال میشم به وبلاگ منم سر بزنید[قلب]

قدم به قدم تا کنکور 95

سلام چقدر وبلاگتون فعاله...از سال 81 تا.... خیلی جالبه برام..خیلییییییییییییییییییییییییی..... خیلیم قشنگ مینویسید... خوشحال میشم به وبلاگ منم سر بزنید[قلب]