تو عزیز دلمی

یکی بود یکی نبود , غیر از خدا هیچ کس نبود

8 سال پیش بود انگاری , یه چهارشنبه ای بود انگاری ،  ولی درست تو همین 24 اردیبهشت بود انگاری، که یه پسر فسقل ریزه میزه دو کیلو و هشتصد وهفتاد گرمی ، پرید وسط زندگی مامان و باباش و شد همه کس و همه چیز مامان و باباش

مامانش که همه عمرش عاشق بچه کوچولو بود ، از اینکه خدا یه همچین پسر خوشمزه و نازی رو بهش داده خیلی شاکر بود. هرروز آنچنان قربون صدقه این بچه میشد که پنداری اجاق کورش ، روشن شده.

این پسرک عسل مربا ، هی خودشو تو دل مامان و باباش بیشتر و بیشتر جا کرد. روزها و سالها به سرعت میومدن و مامانه هی دلش واسه کوچولویی های این بچه ، تنگ و تنگ تر میشد.  البته این بچه هم کم شیطون بلا نبود و ناخواسته و خواسته نمیدونم چرا مامان و باباشو گهگداری خیلی حرص میداد و اون بنده خدا ها هم گهگداری شدیدا این طفل معصوم رو دعوامیکردن و بعدشم خودشون بلا نسبت گلاب به روتون مثل ... پشیمون میشدن و سعی میکردن از دل این بچهه دربیارن واسه همینم بچچهه رو به دیوار یه نموره لوس میشد گهگاهی.

القصه امشب که شب تولد این پسرک 8 ساله است، مامانش دلش میخواد بره  این بچه شیطان و بازیگوش رو که تو خواب نازه رو بچلونه و ببوسه و ببویه و بهش بگه که چقدر دوستش داره و لی حیف که همین یکساعت پیش این پسره سر اینکه تازه یادش افتاده بود که روخونی قرآن رو برای امتحان شفاهی فردا آماده نکرده کلی مامانشو حرص داد و باباش هم که دقیقا تو همین شب رفت ماموریت و بچه هم کلی خواب آلود روخونی غلط غلوط به مامانش تحویل داد و اونو عصبانی کرد.

سامی بازیگوش و شیطونک من که در آستانه 8 سالگیت همه دنیات توپ و فوتبال و بازیه ، بدون که مامان و بابا عاشقتن و برات بهترینارو میخوان. ببخش که خیلی وقتها میزان عصبانیت و خشم ما خیلی بیشتر از عذر  و جرم توئه  .

دوستت داریم گل پسر و بهت میگیم تولدت مبارک

 

/ 33 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان سورین

تولد گل پسرت مبارک من چند وقتی اینجا سر نزده بودم.حجتون قبول و ایشالله همیشه به سفر و خوشی راستی وبلاگ یک صفا و دو وفا چی شده می دونی.چون تو باهاشون دوستی.چرا تعطیل کردن؟

مادر سپید

عزیزم . چه قشنگ نوشتی .. اون جمله اخرت خیلی قشنگ بود .. طفلکی های ما ... تولدش مجددا مبارک ..

مامان خاتون

عجیبه .. من برای تولدش کامنت گذاشته بودم انگار !!! نزاشته بودم ؟؟؟[تعجب] فکر کنم گذاشته بودم ! [هیپنوتیزم] تولدش مبارک باشه .. منو بردی به روزهایی که کوچولو بود .. عکس هاش کو پس ؟ یک عکس خیلی خوشگل از نوزادی هاش اون قدیما گذاشته بودی که لباس تیره سورمه ایی فکر کنم تنش بود با یه کلاه سبز اگر اشتباه نکنم ! به جایی تکیه داد بود و کمی لب و لوچه اش باز بود فکر کنم ! به صورت عکس درخواستی بازم پخشش کن ! [نیشخند]

اعظم مامان سپهر

دعای قاصدکها خوشبختی آدمهاست؛ برایت آرزوی یک دنیا قاصدک دارم. روزت مبارک[بوسه]

جیکو

تولد سامی مبارک[نیشخند][گل]

گروه بالی گل

خاطره ای بیاد ماندنی از یک جشن تولد بادکنکی را با گروه بالی گل تجربه کنید از شما دعوت میکنم برای دیدن نمونه ای از کارها به وبلاگ ما بیایید http://baligol.loxblog.com

فرزانه ومامانش

تولدت مبارک سامی جان این چند مدت جابجایی اداره ما بود .ببخش دیر تبریک گفتم.بزودی میام خدمتتون عرض ادب کنیم حاج سامی دریا دل من.

فرزانه ومامانش

ماهم تبریک گفته بودیم. چرا نیست؟به هر حال تولدت مبارک.مامانم محل کارش عوض شده . خیلی دوره .دلمون برات تنگشده. به زودی میایم خونه تون.[هورا][گل][گل]

فری دون

سلام . خیلی با مزه و جالب نوشته بودی . خدا خانواده تون را ( مخصوصا ولیعهدتون را ) براتون به سلامت حفظ کنه . شما را هم برای خانواده در پناه خودش به سلاکن نگه داره !

lمسافر

سلام و درود... پیوسته کلبه ی 3 ضلعیتان پر از شادابی و صمیمیت بادا آمین دست حق نگهدارتان آمین