اولین پست 90

تمامی بدو بدو های عید و سال نو در چشم بر هم زدنی تمام شد و من خسته از کار بیدار ماندم و کانالهای متعدد اینور و اونور آب رو چک میکردم . همسر و پسرک طبق معمول جلوی تلویزیون دراز کش بودن و چرتشون تبدیل به آخرین خواب شبانه سال کهنه شد و من چشمهای خواب آلودم رو به مانیتور دوخته بودم آخرین باری که به ساعت نگاه کردم دو و سی و پنج دقیقه بامداد بود و وقتی ناگهان چشمهایم رو گشودم ساعت دو و پنجاه و هشت دقیقه بود و همه بهم تبریک میگفتن و این وسط من بودم و افسوس  که چرا لحظه سال تحویل را ازدست داده بودم. خلاصه در زمان تحویل سال من به خواب خرگوشی رفتم و خرگوش 90 ، خوابش رو به من تقدیم کرد.

تمامی تعطیلات رو در تهران بودیم و برنامه مسافرتمان را هم به شمال کنسل کردیم و به امر کسالتبار دید و بازدید پرداختیم. البته خدائیش امسال بد هم نگذشت. یه نامزدی توپ رفتیم و یه سیزده بدر عالی داشتیم.

مدرسه ها باز شدن هم بچه ها پشتشون باد خورد و هم مادرها. تا 3 روز بعد از تعطیلات هم مدارس پر از غایبین بود. به لطف وزیر آموزش و پرورش ،پنجشنبه های بچه دبستانی ها هم تعطیل شد و پسرک بازیگوش ما سه شنبه ها ورزش و هنر دارد و پنجشنبه و جمعه هم که تعطیله و خلاصه حالی و حولی.

 

=============================================

جمعه 26 فروردین به یکی از متفاوت ترین سفرهای زندگیمان خواهیم رفت. جمعه خانواده 3 نفره ما بقولی معنوی ترین سفر خود را آغاز خواهد کرد.

جمعه راهی سرزمین وحی خواهیم بود تا خودمان از نزدیک ببینیم و بشنویم و تجربه کنیم هر آنچه را که در این مدت در این خصوص شنیدیم و ایمان آوردیم و یا حتی  شک کردیم .

12 روز دور بودن از بیشتر تعلقات زمینی و پرداختن به درون و خلوت کردن با یگانه هستی ، حس اشتیاق وترس  و دلشوره ، همه . همه خبر از تفاوت این تجربه دارد.

از همه دوستانی که بیننده و خواننده این صفحه هستند ، خداحافظی میکنم . برایم دعا کنید که شاید بتوا نم به بزرگترین علامت سوالهای ذهنم پاسخگو باشم. نایب الزیاره همه شما دوستان خواهم بود. 

/ 20 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اهل دل

سلام واقعا وبلگ زیبایی دارید و چه قلم زیباتری.......... تبریک میگم امیدوارم که خوش بگذره و به سلاکت برید و برگردید از سفر التماس دعا اگه قبل دونستید سوغات ما راهم بعد سفر بدید [نیشخند] سوغات=لینک کردن ما فقیر فقرا

مریم

التماس دعای زیاد انشالله که بهترین سفر و به یادمانی در کنار هم داشته باشید مواظب پسرتون باشید و به هیچکس مسولیت نگهداری ش رو حتی الممکن ندید و خودتون هواشو حسابی داشته باشید.

بی تا

شما که فکر نمی کنم بخونید اما بهتون میگم و خواهش دارم که منم دعا کنید.یه نفر که اصن نمیشناسیدش دعاش کنید به چیزایی که می خواد برشه.نترسید مدیون خدا نمیشید چون من چیزای بدی نمی خوام![نیشخند] سفرتون به خیر و سلامتی [گل][گل]

خانوم م

شاید خیلی پر رویی به نظر بیاد که برای اولین بار کامنت بذاری و از صاحب وبلاگ برای خودت التماس دعا داشته باشی. اما اگه شد برا منم دعا کنید. ممنونم

رودابه ایرانی

سفر خوبی داشته باشین.التماس دعا خیلی زیاد.

سبیده

سلام یهو ذوق زده شدم که می خواین برین مکه [لبخند] ای جان سامی هم حاج آقا می شه[چشمک] دعاااااااااااااااااااااااااا یادتون نره و مواظب خودتون باشید . امیدوارم بهتون خوش بگذزه و منتظرتون هستم.[ماچ]

khoosheh

elahi be salamti.safare khobo khosh va por az mafhoom dashte bashi ,hamintor ke behet goftam khoda khastet azizam,motmaenam ke oun jaye zibaye manavi ,javabe soalhayat ra migiri...amma fekr nakonam Sami joon ya agha mehrdad javabe sooaleshoon ro begiraand [چشمک] khoda negahdare to va khanevadeye azizet bashe .eltemas e doa ,cheshm be rahim ta bargardi khanoomi...

نوشین

سلام مدتهاست می خوانمتان ولی کم می نویسم اینبار دلتنگیتان از تنهایی ومادر وپدر سفر کرده تان ومسافرتی که سه سال پیش انچنان متحولم کرد که مشتاقانه ارزوی دوباره اش را دارم مرا بر انداشت تا بگویم نوشته هایتان برایم دلنشین واشناست امیدوارم از لحظات مسافرت نهایت استفاده راببرید وبرایم دعا کنید روح مادر وپدرتان شاد و زندگیتان پایدار

فرزانه ومامانش

همه ی خوبی ها را برایت آرزو می کنم. مشتاقم برگردی و از آن چه یافتی برایم بگویی که ذهنم پر از سوال های بی شمار و تردید های بسیار است.